मंगलबार ०३ जेठ २०७९

काठमाडौं : नारायणहिटी संग्रहालयभित्रबाट बतास समूहलाई ‘आउट’ गरेका संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री प्रेम आलेको नजर पशुपति धर्मशाला गएको छ ।

सो बिषयमा बोल्दै मन्त्री आलेले आफुलाई जनताको साथ रहेको र ३ करोड जनताको साथ र भरोसा टुत्न नदिने र जनताको साथ रहुन्जेल भ्रष्ट कसैलाई नछाड्ने बताएका छन् ।
मलाई जनताले काम गर्न पठाएको हो ।

म जति दिन मन्त्री हुन्छु जनताको काम गर्छु , मन्त्री आलेले बताए । को ३ तलाको ४ सय बेड रहेको ‘पशुपति धर्मशाला’मा निजी कम्पनी बतास अर्गानाइजेसनले व्यापार गरिरहेको छ । उक्त धर्मशाला पर्यटनमन्त्री आलेले निरीक्षण गर्दैछन् ।

मन्त्री आले विहान ११ बजे त्यहाँ जान लागेको उनको सचिवालयले जनाए.को छ ।बतास समूहले पशुपति धर्मशालामा २०७६ वैशाख ३० गते होटल आनन्द प्रालिका “नाममा पशुपति “क्षेत्र विकास कोषसँग सम्झौता गरेर होटल सञ्चालनमा

ल्याएको थियो।यसअघि आलेले नारायणहिटीमा बतास समूहमाथि एक्सन लिँदै ठेक्का रद्ध गरेका थिए ।संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्ययन मन्त्री प्रेमबहादुर आलेले पूर्वमन्त्री योगेश भट्टराईलाई कारवाही गर्ने चेतावनी दिएका छन् ।

‘तत्कालीन पर्यटनमन्त्री भट्टराईले विदेशबाट नेपाली नागरिकको उद्धारका लागि गरिएको प्लेन चार्टरका क्रममा तोकिएको भन्दा ४ गुण बढी भाडा लिए को आरोपसमेत मन्त्री आलेले लगाएका छन्’ ।र एक टिभी कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री आलेले उक्त विषयमा हाल छानबिन समितिले अध्यायन गरिरहेको बताउँदै उक्त प्रतिवेदन आएपछि ।

दोषी देखिने कसैलाई नछोड्ने बताएका हुन्’ ।उनले भनेको छन्, ‘जुन बेला देश कोरोनाले आक्रा’न्त बनेको थियो, त्यो बेला विदेशमा भएका नेपालीहरु हाम्रा श्रमजीवी मजदुरहरु आफ्नो देश फर्किने बेला पनि भट्टराईले चार्टर्ड फ्लाईटको हवाला दिए

।’ सहसचिव सुरेश आचार्यको संयोजककत्वमा ४’ सदस्यीय छानबिन समिति बनाएर पनि विमान कसरी चार्टर्ड गर्ने, कसरी ट्राभल मेनेजमेन्ट गर्ने र भाडा कति लिने भन्ने बारे प्रतिवेदन” तयार गरेर स्पष्ट पारेको तर भट्टराईले पेन्डिङमा “राखेर सार्व-


Last Updated on: January 27th, 2022 at 9:05 am
७१६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया